Vil du bli med på reisen?

Currentum er en installasjonsgruppe dannet gjennom partnerskap mellom ledende selskaper innen installasjon. En gruppe basert på entreprenørskap og gründermentalitet Dette er tydelig i våre opprettholdelse av sterke merkevarer og i strukturen som gjør at konsernet er felleseid av gründerne i selskapene og Axcel.

Currentum er et av Sveriges ledende konsern innen installasjon. Med fokus på bærekraft og energieffektivisering samler vi det beste innen VVS, sprinkleranlegg, strøm, sikkerhet og eiendomsautomatisering. Currentum er representert i Sverige samt Norge og Finland. Vi streber etter å alltid være en av de markedsledende aktørene i de forskjellige regionene, og innenfor teknologigrenene vi opererer i.

Vi streber etter å alltid være en av de markedsledende aktørene i regionene og innenfor de tekniske grenene vi opererer innen.

Drivstoffet som tar oss videre på vår reise er samarbeid, partnerskap og en sterk tilstedeværelse på strategiske markeder. Det ligger en stor styrke, og ikke minst kundenytte, i fellestilbudet. Våre selskaper kompletterer hverandre geografisk og ved å dekke forskjellige fagområder med stor kunnskapsutveksling mellom selskapene samt stordriftsfordeler ved kjøp og kontrakter. Med store deler av Norden som vår felles arbeidsplass, styrkes den respektive bedriftens arbeidsgivermerke.

Vår felles suksess er basert på hver enkelt bedrifts sterke merkevare, lokale forankring og engasjerte ledere. Samtidig får partnerbedriftene alle fordelene som følger med å være en del av et større konsern.

Er du interessert i å høre mer om våre planer og hvordan vi jobber i Currentum?

Klas Larsson
klas.larsson@currentum.se
+46 70 662 91 53

Stefan Hollander
stefan.hollander@currentum.se
+46 70 109 90 02

Sören Adolfsson
soren.adolfsson@currentum.se
+46 702 65 21 40

Roger Syversson
roger.syversson@currentum.se
+46 76 799 08 23

 

Stefan Franzén
stefan.franzen@currentum.se
+46 70 535 80 98

Annika Mortensen
annika.mortensen@currentum.se
+46 70 762 90 77

Eric Lindqvist
eric.lindqvist@currentum.se
+46 70 798 59 00

Fredrik Ljungkvist
fredrik.ljungkvist@currentum.se
+46 70 383 41 29

Anders Bergvall
anders.bergvall@currentum.se
+46 70 586 56 10