Vi hjelper deg

Vi svarer raskt på spørsmålene dine og setter deg i kontakt med riktig person.

Ta gjerne kontakt med oss

Varsling

Ledelse

Klas Larsson

Administrerende direktør
klas.larsson@currentum.se
+46 70 662 91 53

Stefan Hollander

CFO
stefan.hollander@currentum.se
+46 70 109 90 02

Anders Ettre

Regionansvarlig Norge
anders.ettre@currentum.se
+47 97 50 72 33

Anders Bergvall

Regionsjef Sørvest
anders.bergvall@currentum.se
+46 70 586 56 10

Roger Syversson

Regionsjef Nordvest
roger.syversson@currentum.se
+46 76 799 08 23

Markus Gyllenstrand

Inköpsansvarig
markus.gyllenstrand@currentum.se
+46 737 05 24 95

Annika Mortensen

Regionansvarig Syd
annika.mortensen@currentum.se
+46 70 762 90 77

Eric Lindqvist

Regionsjef Stockholm
eric.lindqvist@currentum.se
+46 70 798 59 00

Fredrik Ljungkvist

Regionsjef Øst
fredrik.ljungkvist@currentum.se
+46 70 383 41 29

Sören Adolfsson

Disiplinansvarlig
soren.adolfsson@currentum.se
+46 702 65 21 40

Karin Hovlin

HR, ESG och kommunikation
karin.hovlin@currentum.se
Foreldrepermisjon